Bardzo mi miło, że tu trafiłaś!

Nazywam się Ferdyn Agata, jestem magistrem kosmetologii. W zawodzie pracuję od 2012 roku. Mam ogromne szczęście, że mogę pracować jednocześnie dzieląc się swoją pasją! Uwielbiam widzieć na Waszych twarzach uśmiech po wyjściu z mojego salonu :)

Brwi to moja pasja. Marzę o tym, aby każda kobieta miała świadomość jak bardzo ważne są brwi... Są ramą naszej twarzy - tak jak rama dla obrazu.. Uświadamiam, jak ważne są włoski oraz skóra, które je tworzą. Każda z nas ma swoją niepowtarzalną, oryginalną i anatomiczną budowę brwi, która jest nie do podrobienia, nigdy nie wychodzi z mody, a odpowiednią pielęgnacją i stylizacją można odjąć sobie lat bez użycia skalpela (i wydawania astronomicznych pieniędzy :D )

Moją drugą pasją zaraz po brwiach, są zabiegi pielęgnacyjne, które zawsze są dobierane do Waszych indywidualnych potrzeb. Staram się pomóc fizycznie, ale też psychicznie, bo wiem jaki wpływ na postrzeganie siebie ma zdrowa, piękna skóra.

To właśnie miejsce powstało z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

... do zobaczenia :)

Odwiedź nas!

  • Czarny Instagram Ikona
  • Facebook - Black Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now